lida-personel-giyim-kurumsal.jpg

Kurumsal

Hakkımızda

1998 yılında örme makine ustası Cengiz Bey tarafından İstanbul’da faaliyetlerine başladı. 2005 yılında “Lida Personel Giyim” adı altında üretimlerine devam ederek personel giyim sektörüne de giriş yapmıştır. İş elbiseleri, denizci elbiseleri, askeri giyim ve gereçler, bayrak ve flama, nakış dizayn alanlarına yoğunlaşarak hizmet vermeye devam etmektedir. Lida Personel Giyim, tüm ürünlerini müşteri istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hizmet veren bir şirket yapısına sahiptir. Kalite ve güvenceyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

misyonumuz

Personel giyim sektörünün gelişmesi, kalite standartlarının yükseltilmesine katkı sağlamak, Teknolojiyi yakından takip ederek, hizmet yelpazesini geliştirerek, satışlarda süreklilik sağlamak, Müşterilerimiz, çalışanlarımız, işbirlikçilerimizle sağlam ve güvene dayalı ilişkiler kurmaya özen göstermektir.

vizyonumuz

Müşteri hizmet ve ihtiyaçlarını önemseyen yönetim yapısına sahip, kalite ve güvenceyi ön planda tutarak çağın getirdiği teknoloji ve yenilikleri takip ederek, personel giyim sektöründe lider firma olmayı hedeflemektedir.

Lida Personel Giyim Bir

gizteks-logo.png

Tekstil Paz. San. Tic. LTD. ŞTİ Markasıdır.